Kariera

Dołącz do nas

Aktualnie poszukujemy

Fenix Energy jest nowym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem na rynku produktów OZE. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów ze zdobytym doświadczeniem w międzynarodowym środowisku. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy przedstawicieli handlowych, którzy będą mogli przyczynić się do rozwoju naszej strategii działania. Jeżeli chcesz rozpocząć pracę w perspektywicznej, rozwijającej się branży, w przedsiębiorstwie start-up, które notuję obecnie znaczący wzrost to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie ! Zapoznaj się z naszą ofertą i prześlij nam swoje CV – odezwiemy się w najszybszym możliwym czasie do wybranych kandydatów. Stawiamy na młody dynamiczny zespół, pozytywną atmosferę w pracy oraz innowacyjny rozwój firmy. Każdy członek naszego zespołu ma klarowne i równe szanse na awans, możliwość wdrażania swoich pomysłów oraz pełne wsparcie w zakresie swojego rozwoju. Kierujemy się maksymą: Work hard Play hard.

Osoba zatrudniona na stanowisku Konsultanta Energetycznego ds. OZE będzie odpowiedzialna za bezpośrednie pozyskiwanie klientów na instalacje fotowoltaiczne.

Opis stanowiska:
  • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz korporacyjnych na produkty OZE oferowane przez Spółkę,
  • aktywna sprzedaż usług abonamentowych na produkty OZE,
  • współpraca z działem wsparcia sprzedaży,
  • przygotowywanie i negocjowanie ofert,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • posprzedażowa obsługa klienta w ramach Fenix Care.
Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży,
  • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientami,
  • mile widziane doświadczenie w branży OZE,
  • umiejętność samodzielnego wyszukiwania klientów oraz pracy na gotowych bazach klientów,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • bardzo dobre warunki wynagrodzenia: podstawa oraz prowizje,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet, laptop,
  • pracę w młodym zespole i rozwojowej branży,
  • szkolenia produktowe oraz sprzedażowe.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres biuro@fenix.energy w tytule wskazując nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży będzie odpowiedzialna za telefoniczny kontakt z klientami.

  • Telefoniczne umawianie spotkań dla przedstawicieli handlowych: połączenia przychodzące oraz wychodzące,
  • Telefoniczna obsługa klientów firmy,
  • Obsługa przychodzącej poczty elektronicznej,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • Weryfikacja baz klientów.
Wymagania:
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klientów,
  • Umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientami,
  • Mile widziane doświadczenie w branży OZE,
  • Umiejętność samodzielnego wyszukiwania klientów oraz pracy na gotowych bazach klientów,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • bardzo dobre warunki wynagrodzenia: podstawa oraz prowizje
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon komórkowy, tablet, laptop,